пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
28.01.2013 У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області працівниками ветеринарної міліції викрито підпільний забійний цех, який розташовувався на території однієї з молочно - товарних ферм  Васильківського району  у селі Пшеничне. Роботу цеху призупинено. Директора  притягнуто  до адміністративної  відповідальності.  
У цілому на території України продовжено проведення заходів  по забезпеченню стабільної і контрольованої епізоотичної  ситуації та продовольчої безпеки.
Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні  групи у складі  спвробітників  ветеринарної міліції та спеціалістів державної служби ветеринарної медицини. Такими  групами здійснено заходи по  профілактиці  правопорушень  на 349 суб’єктах  господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.
Всього під час перевірок задокументовано 235 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 30,4 тисячі грн. Винесено та проконтрольовано виконання 138 інспекторських приписів.  Призупинено  роботу 11 підприємств. У слідчі підрозділи та прокуратуру направлено 3 матеріали. Підготовлено та направлено 27 інформацій до інших органів виконавчої влади.
Вилучено з обігу 11629 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Забезпечено контроль за утилізацією 3149 кг  небезпечної  продукції  тваринного  походження.

Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты