пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
13.02.2013

            Переможці отримали призи для роботи та дипломи

 

         Вчора у Києві відбувся фінал першого всеукраїнського конкурсу − «Лікар-ветеринар року». Для того, щоб визначити переможця, ветеринари спочатку проходили перевірку своїх теоретичних знань, а потім вирішували практичні завдання. Здобути перемогу можна було в кількох номінаціях – «Кращий лікар-ветеринар продуктивних тварин», «Практик-професіонал ветеринарної медицини дрібних тварин», «Кращий молодий спеціаліст-ветеринар».

У виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» відбувся фінал всеукраїнського конкурсу − «Лікар-ветеринар року». Змагання проходили в два етапи. На першому, який розпочався в середині жовтня, конкурсантам були запропоновані тестові завдання, щоб визначити рівень їхніх теоретичних знань. Завдання поділялися за номінаціями – окремо щодо продуктивних і дрібних тварин. Також відрізнялася і складність тестів – усе залежало від віку спеціаліста. Другий етап конкурсу відбувся вчора  і полягав у вирішенні практичних завдань.

         В номінації «Кращий лікар-ветеринар продуктивних тварин 2013» перемогу одержав Вадим Петрович Прядко з Кам'янця-Подільського (ПП "Деметра-2010"), який був нагороджений цифровим ультразвуковим діагностичним апаратом «Універсальний» (для свинарства і молочного скотарства) та дипломом.
       В номінації «Практик-професіонал ветеринарної медицини дрібних тварин 2013» переміг Максим Олександрович Усевич з Києва (Центр сучасної ветеринарної медицини), який був нагороджений цифровим трикамерним ветеринарним електрокардіографом ECG-903 та дипломом.
       В номінації «Кращий молодий спеціаліст-ветеринар 2013» перемогу одержав  Андрій Володимирович Гавриленко з Києва (Ветеко, ТОВ),  який був нагороджений універсальним набором для практикуючого ветеринара та дипломом.

        Організатори впевнені, що проведення цього конкурсу і надалі сприятиме популяризації професії ветеринара. 

«Ми відзначили і молодих, і спеціалістів-практиків у різних номінаціях. Я вважаю, що цей конкурс пройшов успішно і що в нього  велике майбутнє. Тож  ми його будемо удосконалювати, залучати до нього спеціалістів і пропагувати знання, вміння, досвід та гарне ставлення до своєї професії», − зазначив директор виставки «Agro Animal Show» Сергій Висоцький.

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты