пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
26.01.2013

 

 

 

Спільно  віднайдено компроміс у встановленні цін на послуги

 

 

За  ініціативою  Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва спільно з  Держветфітослужбою України  проведено виїзну нараду в центральному офісі  компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» у м. Києві.

 

Основним  питанням   було врегулювання ситуації з підписанням договорів про обслуговування та  надання  компанії платних послуг  установами Держветфітослужби. Були обговорені встановлені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 31.10.2012р. ціни на послуги та знайдені компромісні рішення у світлі змін, які вносяться у вищезгаданий документ. В присутності  представників  центральних  органів  виконавчої влади,  було  підписано  угоду, яка має стати зразком для підписання  аналогічних  угод в регіональних  відділеннях  компанії .

  Для Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку  підприємництва  позиція  компанії  «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є індикатором ситуації на ринку.

Нагадаємо, що з останніми  змінами  до вищезгаданного  наказу ви можете вже зараз ознайомитися   в розділі  «Законодавство» (проекти документів).  


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты