пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
31.01.2013

 

 

За  результатами  проведених  лабораторних досліджень Державним науково - дослідним інститутом  лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) було встановлено невідповідність українським  нормативам безпечності з мікробіологічних та фізико-хімічних  показників в молочній продукції  білоруських підприємств ВАТ "Бабушкина крынка", ВАТ "Молочные продукты" та ВАТ "Оршанский молочный комбинат".

В Міністерстві аграрної політики та продовольства  України  відбулась зустріч першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України І.Ю.Бісюка  з першим заступником директора департаменту ветеринарного та продовольчого  нагляду міністерства сільського господарства  Республіки  Білорусь  Ю.О.Пивоварчиком.  Білоруська сторона поінформувала про проведення службового розслідування стосовно невідповідності продукції ВАТ "Бабушкина крынка"  українським показникам безпечності та про проведення низки  заходів, щодо недопущення подібних випадків в майбутньому.

Враховуючи  надані гарантії білоруської ветеринарної служби, українською стороною розглядається можливість зняття тимчасових обмежень на ввезення продукції ВАТ "Бабушкина крынка".

Про вжиті заходи щодо ВАТ "Молочные продукты" та ВАТ "Оршанский молочный комбинат" керівник білоруської ветеринарної служби повідомив, що інформація буде надана після завершення перевірки фактів невідповідності продукції згаданих підприємств українському законодавству.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты