пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
11.02.2013

 

 

          У дохід держави стягнуто понад 35 тисяч гривень штрафів

 

Минулого тижня співробітники ветеринарної міліції викрили незаконну діяльність "фірми" по виготовленню кормів для сільськогосподарських тварин, яка здійснювалася на території міста Чернівці, та призупинили  обіг 7 тонн кормів.

 

 Матеріали по факту зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Директора підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

А на  одному з великих рибопереробних підприємств Луганської області виявлено 6510 кілограмів свіжомороженої риби, яка зберігалася без відповідних супровідних ветеринарних документів.

 

У цілому на території України продовжено проведення заходів по забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи  співробітників ветеринарної міліції. Вони забезпечили заходи по профілактиці правопорушень на 417 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України співробітники підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірили 108 автотранспортних засобів під час транспортування тваринницької продукції.

За інформацією начальника відділу ветеринарної медицини МВС України, полковника міліції Сергія Оксюти всього під час заходів задокументовано 256 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму понад 35 тисяч гривень. Винесено та проконтрольовано виконання 165 інспекторських приписів. Призупинено роботу 13 підприємств. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 9 матеріалів. Підготовлено та направлено 19 інформацій до інших органів виконавчої влади.

Вилучено з обігу понад 20 тонн продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами. Забезпечено контроль за утилізацією 9690 кілограмів неякісної тваринницької продукції.


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты