пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
29.01.2013

 

 

В Україні продовжують впроваджувати європейську модель контролю за якістю і безпечністю харчів. Це передбачено відповідним законопроектом, який знаходиться на розгляді у Верховній Раді України.

 

Згідно з ним, єдиним компетентним органом, що відповідатиме за дотримання норм у цій галузі, стане Державна ветеринарна та фітосанітарна служба. Такі зміни привернули увагу громадськості, тож тепер, окрім покладених на установу функцій, вона інформує громадян про реформи у цьому секторі економіки. Про це повідомив голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Володимир Горжеєв.

«Створення єдиного органу, відповідального за контроль якості та безпечності продукції тваринного та рослинного походження, − це, безумовно, крок до Європи, який дуже важливий для українських виробників та споживачів. Наголошую, що одна з головних змін полягає в посиленні відповідальності операторів ринку за порушення законодавства. Тому постійно зростає кількість звернень до  Держветфітослужби щодо інформації про  послуги, товари та продукцію, що підлягає контролю», − зазначив голова Держветфітослужби.

Володимир Горжеєв наголосив, що інформування громадськості про діяльність установи та реформування галузі є важливою частиною роботи Держветфітослужби. Тому на всі звернення, клопотання, скарги та інформаційні запити керівництво та провідні спеціалісти Держветфітослужби надають вичерпні відповіді.

Також Володимир Горжеєв нагадав, що минулого року керівники та провідні фахівці Державної ветеринарної та фітосанітарної служби отримали звернення від понад 400 громадян та представників громадських та бізнесових структур.  Найчастішими були звернення від підприємців щодо  послуг  ветеринарної та фітосанітарної служби, товари та продукцію, яка підлягає контролю, а також правових питань.

 

 

 

 

      

 

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты