пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
12.02.2013

 

     В Україні  заборонять  утримання та продаж неідентифікованої худоби

 

 

     IMG_5489.jpg[1]

Міністерство аграрної політики та продовольства України на законодавчому рівні запропонувало запровадити обов'язкову ідентифікацію сільськогосподарських тварин і заборонити утримання і продаж худоби, яка не пройшла державну реєстрацію.

    У зв’язку з цим Мінагрополітики пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів України, що стосуються ідентифікації та реєстрації тварин, яка повинна поширюватися не тільки на аграрні підприємства, але й на підсобні господарства селян.

    «Людину, яка тримає худобу для власних потреб, згідно з чинним законодавством, не можна змусити пройти процес ідентифікації. Проте, якщо б тварина не становила жодної небезпеки, то ніхто б не говорив про необхідність ідентифікації. Але в усіх цивілізованих країнах худоба проходить реєстрацію, оскільки це стосується епізоотології та продовольчої безпеки держави. Це потрібно і нашій країні», − зазначив Голова Держветфітослужби Володимир Горжеєв.

    Згідно з оприлюдненим відомством законопроектом, розведення, утримання, забій, утилізація та продаж неідентифікованої худоби спричинить накладення штрафу в розмірі 3-5 неоподатковуваних мінімумів для громадян та від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів − для посадових осіб.

    Також керівник відомства зауважив, що для отримання державних дотацій аграрії мають ідентифікувати свою худобу.

    «Для того, щоб отримати дотацію, власник повинен звернутися до сільської ради і надати ветеринарний паспорт і карту, а це вже означає, що тварина має бути ідентифікована», − зазначив Володимир Горжеєв.

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты