пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
04.02.2013

 

Минулого тижня працівниками ветеринарної міліції викрито незаконну діяльність двох підпільних цехів по переробці продукції тваринного походження, унаслідок чого попереджено потрапляння на споживчій ринок 365 кг небезпечних харчових продуктів.

 

Так, під час оперативно-профілактичного  відпрацювання  Кременчуцького району Полтавської області,  в одному з приватних господарств в селі Білецьківка викрито незаконну діяльність цеху по переробці та виготовленню рибопродукції, який належав місцевій мешканці. В цеху перероблялася продукція невідомого походження та якості, яка надходила без будь-яких  супровідних документів. Роботу цеху призупинено. Винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

В Підволочиському районі Тернопільської області припинено функціонування підпільного цеху по виробництву ковбас, який належав приватному п ідприємцю з Тернополя.  Під час перевірки задокументовано факт  роботи  чотирьох осіб, трудові відносини з якими приватним підприємцем не були оформлені у встановленому законодавством порядку. Наразі триває розслідування. Під час перевірки вилучено та утилізовано 365 кг м’ясної продукції сумнівного походження.

 

На одному з великих м’ясопереробних підприємств Луганської області виявлено 1000 кг м’яса свинини в напівтушах виробництва Бразилії, які надійшли на переробку без відповідних супровідних документів.

 

У цілому на території України продовжено проведення заходів по забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

 

 Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами забезпечено заходи по профілактиці правопорушень на 413 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірено 122 автотранспортні засоби під час транспортування тваринницької продукції.

Всього під час заходів задокументовано 337 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 25398 грн. Винесено та проконтрольовано виконання 125 інспекторських приписів. Призупинено роботу 23 підприємств. До слідчих підрозділів  органів внутрішніх справ та  прокуратури  направлено 3 матеріали. Підготовлено та направлено 20 інформацій до інших органів виконавчої влади.

Вилучено з обігу 14945 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами. Забезпечено контроль за утилізацією 15982 кг неякісної тваринницької продукції.

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты