пн и сб: 9:00 до 14:00

вт-пт: 9:00 до 17:00

Воскресенье: выходной


+7 (978) 878-93-09

Ялта
Гоголя 16 / Заречная 7

Экстренная помощь — круглосуточно.

Неважно какой породы ваш питомец — главное чтобы он был здоров и счастлив!
 
 
 
Главная
Работа у нас
Энциклопедия
Породы собак
Мы ВКонтакте
Horses Ukraine
Наши друзья
Моб. версия

На постоянную работу в Ялте требуется ветеринарный врач
 
 
24.01.2013

 

 

 

 

Запроваджено  тимчасові обмеження на ввезення в Україну продукції з трьх білоруських підприємств

 

Держветфітослужба України відповідним чином повідомила Департамент ветеринарного та продовольчого  нагляду Міністерства сільського господарства  Республіки  Білорусь про тимчасове призупинення з 21 січня 2013 р. ввезення на територію  України  продукції білоруських підприємств ВАТ « Бабушкина крынка»  та ВАТ «Молочные продукты». Такі ж обмеження  застосовано з 23 січня 2013 р. до ВАТ «Оршанский молочный комбинат».

За  результатами  проведених  лабораторних досліджень Державним науково - дослідним інститутом  лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ) було встановлено невідповідність українським  нормативам безпечності в  молочній продукції  цих підприємств з мікробіологічних та фізико-хімічних  показників.

Вантажі, що надійшли до тимчасового призупинення, підлягають  оформленню після проведення  розширеного  ветеринарного контролю. Скасування  тимчасових обмежень  можливе після вжиття  білоруською стороною належних заходів  та інспектування  вказаних  підприємств.

Нагадаємо, що тимчасове призупинення ввезення на територію нашої держави молока та молокопродуктів з Республіки Білорусь вже запроваджувалося з 1 березня 2012 року. Пов’язані такі дії були  у зв'язку  з  порушеннями білоруською стороною вимог України щодо безпечності імпортної продукції, а саме   перевищення кількості вмісту антибіотиків – пеніциліну, тетрацикліну, хлорамфеніколу та інших. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Возврат к списку

 
 
Новости   |   Услуги   |   Доска объявлений   |   Отзывы о клинике   |   Контакты